Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Bodrum sezonun ilk Rus turist kafilesini karşıladı!

Türkiye'nin turizmde ana pazarı olan Rusya'dan Türkiye'ye yapılacak olan uçuşlarla ilgili tartışmalar sürerken, Bodrum sezonun ilk Rus turist kafilesini karşıladı.

  • Reklam
Bodrum sezonun ilk Rus turist kafilesini karşıladı!
11 Nisan 2021 - 17:11
Reklam
Koronavirüs salgını nedeniyle turizm sektörü oldukça sekteye uğramış durumdayken Nisan ayı itibariyle Türkiye’nin güneyinde yaz sezonu yavaş yavaş açılmaya başlıyor.

Rus turistlerin en çok tercih ettiği tatil yerlerinden biri olan Türkiye’ye Rusya’dan uçak seferleri başladı.


Türkiye'nin önemli turizm detinasyonlarından Bodrum’a sezonun ilk yabancı seferi olan Rusya Vnukovo’dan gelen uçak iniş yaptı.


Rusya Vnukovo'dan 212 Rus turistle gelen uçak Milas Havalimanı'nda karşılama töreni düzenlendi.


TAV Havalimanları tarafından işletilen Milas-Bodrum Havalimanı’nda Rusya’dan gelen yılın ilk uçuşunu su takıyla karşılandı. Azur Air’in Boeing 757-200 tipi uçağıyla 212 yolcu Moskova’dan Bodrum’a geldi.

TAV Milas-Bodrum Genel Müdürü İclal Kayaoğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Havalimanımızda sezonun ilk dış hat uçuşunu karşılamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Pandemiye karşı tüm önlemlerimizi aldık. Yolcularımıza güvenli ve konforlu seyahat deneyimi sunmak üzere paydaşlarımızla işbirliği içinde çalışıyoruz. Seyahat kısıtlamalarıyla ilgili belirsizlikler sürse de, bu sezon yolcu trafiğimizin geçen yıla göre artacağını öngörüyoruz. Önümüzdeki dönemde dış hat uçuşlarımızın artarak sürmesini ve dünyanın her yerinden misafirlerimizi karşılamayı umuyoruz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum