Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Bunu da gördük! Otele yemeğe gelenler halk plajına helikopterle indi

Muğla'da bir otelin plajında güneşlenenlerin arasına helikopterle müşteri indirildi.

  • Reklam
Bunu da gördük! Otele yemeğe gelenler halk plajına helikopterle indi
14 Haziran 2021 - 13:51
Reklam
Muğla'da bir otelin plajında güneşlenenlerin can güvenliğinin tehlikeye atıldığı ifade edilirken, söz konusu video sosyal medyada gündem oldu.

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki Kumlubük koyunda güneşlenenlerin şaşkın bakışları arasında sahile inen helikopterin bir otelde yemek yemeye gelenleri getirdiği belirtilirken Gazeteci Fatih Altaylı, ''Burası Marmaris Kumlubük. Halk plajına inen bu helikopterin yolcuları yemeğe gelmişler. Afiyet olsun da halka açık bir plaja helikopterle inmek kurallara uygun mu?'' diye tepki gösterdi.


Yaptığı yeni paylaşımda ise bakanlığın helikopter ve pilotla ilgili soruşturma başlattığını duyuran  Altaylı ''Dün görüntülerini yayınladığım helikopterle ilgili ulaştırma bakanlığı hemen soruşturma başlattı. İşletmeci firma ve pilota izinsiz iniş ve meskun mahalde tehlikeli inişten ceza uygulanacağı bildirildi.'' diye yazdı.


İyi Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Kınık da yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:


''Bu helikopter Bereket Enerji’ye ait. Maris Otel’e yemek için müşteri getirmiş. 1. Acil durum olmadığı sürece plaja helikopter indirilmesi yasak. 2. Otellerin helikopter pisti olmalı.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum