Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Misafirler helikopter veya özel jetle alınacak! Antalya'nın yeni oteli açıldı

Turizmin başkenti Antalya Kemer Göynük’te inşa edilen otel için toplamda 1.5 milyar TL yatırım yapıldı.

  • Reklam
Misafirler helikopter veya özel jetle alınacak! Antalya'nın yeni oteli açıldı
25 Mayıs 2021 - 08:02
Reklam
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmeler sancılı bir süreç yaşasa da aşılanmanın artması ve salgınla mücadelede belli bir noktaya gelinmesi nedeniyle yatırımlar hız kesmeden devam ediyor.

İkisi Sapanca’da biri Afyon’da olmak üzere toplamda 3 otel ile hizmet veren NG Hotels, son otelini Antalya’da açtı.


Otel, bölgedeki 3 eşsiz koydan birinde yer alıyor. 18 ay süren araştırma aşaması sonrasında turizm sektörüne farklı bir dinamizm getirmek amacıyla NG Phaselis Bay Otel’i hayata geçirdiklerini, bir otel inşa etmediklerini daha çok yeni bir hizmet anlayışı oluşturduklarını belirten NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, misafirlerini helikopter veya özel jetle alıp otelde ağırladıktan sonra evlerine bırakacaklarını söyledi.


480 oda kapasitesine sahip tesisin şu an itibarı ile yüzde 65 dolu olduğunu ve Haziran ayının ilk haftasında yüzde 98 doluluk oranına ulaşacaklarını belirten pandemi koşullarına rağmen yüksek doluluk oranından memnun olduklarını kaydeden Güral, Haziran, Temmuz ve Ağustos döneminde oteldeki villaların yüzde 85’i şimdiden dolduğunu söyledi.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum