• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Can Tanrıyar'ın sahibi olduğu Uçankuş TV'ye son darbeyi Ali Ağaoğlu vurdu!

Ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu'nun sahibi olduğu Maslak 1453 yerleşkesi içinde bulunan ve magazinci Can Tanrıyar'ın sahibi olduğu Uçankuş TV'nin binasına ikinci kez haciz memurları gitti.

  • Reklam
Can Tanrıyar'ın sahibi olduğu Uçankuş TV'ye son darbeyi Ali Ağaoğlu vurdu!
18 Kasım 2022 - 18:36
Reklam
Reklam
Canrıyar'ın Ağaoğlu’na yaklaşık 2 yıldır kira ödemesi yapmadığı, birçok kez Ağaoğlu'nun avukatları tarafından ödenmemiş kiraların ödenmesi yönünde Can Tanrıyar’a uyarı yapıldığı ancak Tanrıyar’ın bu uyarılara kulak asmadığ belirtildi.

Edinilen bilgiye göre ünlü iş insanı Ağaoğlu’nun avukatları geçtiğimiz aylarda binayı boşaltması için ihtarname gönderdiği Can Tanrıyar gelen ihtarname üzerine Ali Ağaoğlu’nu aradı ve dava açmamasını söyledi. Ünlü iş insanı da Tanrıyar’a 2 yıldır kendisini idare ettiğini ve artık binayı boşaltması gerektiğini söyledi. Duyduklarından memnun olmayan Tanrıyar, Ağaoğlu’nu şaşkına çeviren ilginç bir teklifte bulundu.


İddiaya göre, Tanrıyar, binayı boşaltmak için kira borçlarının sıfırlanmasını ve yaptığı masrafların da kendisine ödenmesini şart koştu. Ağaoğlu’da bu kadarı da fazla diyerek avukatlarına yasal işlemleri başlatmaları konusunda talimat verdi. Bunun üzerine Uçankuş TV’ye haciz memurları gitti ve mevcut eşyalara haciz koydu. Haciz işlemleri sırasında Can Tanrıyar’ın bir kez daha Ali Ağaoğlu’nu aradığı ancak ünlü iş insanının telefonlarına çıkmadığı öğrenildi.


Uzun süredir borç sarmalı içindeki Can Tanrıyar’ın gayrimenkullerine ve televizyon binasına daha önce de haciz memurları gitmiş ve mallarını haczetmişti. Tanrıyar'ın Ulus'ta bulunan evleri de geçtiğimiz Eylül ayında borçları nedeniyle haczedilerek satılmıştı. Satılan evlerin ikisi ise boşandığı eşi şarkıcı Petek Dinçöz’ün Can Tanrıyar zorla elimden aldı dediği evler olduğu iddia edilmişti. Öte yandan, Uçankuş TV'nin yayını Türksat'a olan borcu nedeniyle bir kez daha kesildi ve kanal siyaha düştü.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum