Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Cennet gibi adada ayda en az 13 bin 500 liraya çalışacak eleman aranıyor!

Oldukça zengin ve ünlü konukları ağırlayan adada ayda en az 13 bin 500 liraya çalışacak eleman aranıyor.

  • Reklam
Cennet gibi adada ayda en az 13 bin 500 liraya çalışacak eleman aranıyor!
02 Ağustos 2022 - 19:27
Reklam
Maldivler’deki lüks bir adada yalınayak kumlar üzerinde çalışarak hem konaklama hem de yemek masraflarınız karşılanacak bir de üstüne ayda en az 750 dolar yani yaklaşık 13 bin 500 lira kazanacaksınız.

Hint Okyanusu’ndaki Kunfunadhoo adasında yaşayan Alex McQueen adaya gelen misafirlere kitap satmak üzere, bir yıllık sözleşmeyle işe alacağı yeni bir kitap tutkunu eleman aradığını açıkladı. Oldukça zengin ve ünlü konukları ağırlayan adada ise tek kural ayakkabı giymemek. Bunun dışında tatilcilerin elektronik cihazlardan ve haberlerden uzak kalması için de tüm şartlar zorlanıyor. Adaya alınacak yeni kitapçı, Ekim ayından itibaren kitabevini günbegün işleterek muhasebe ve stok yönetimi gibi işlerden sorumlu olacak.


Oteller, tatil köyleri, mağazalar için kitap koleksiyonları düzenleyen İngiltere merkezli bir şirket olan Ultimate Library’nin satış müdürü McQueen alınacak personel ile ilgili yaptığı açıklamada ''Başvuru sahibi orada bir başına olacak, bu nedenle neredeyse her şeyi bizzat yürütecek. Adanın olayı şudur: Ayakkabı yok, haber yok. Olabildiğince insanları kendileriyle ve dünyayla bağ kurmaya teşvik ediyor.'' derken işe alınan kişinin konaklama ve yemeği McQueen’in şirketi tarafından karşılanacak. Adaya alınacak yeni kitapçının spor salonuna, spaya ve su sporlarına erişimi olacak ve personellere ait özel plajdan da yararlanabilecek.

McQueen, maaşın ayda 750 dolar yani yaklaşık 13 bin 500 TL olduğunu açıklarken, bahşiş ve ekstra hizmet ücretleri ile bu miktarın daha da artabileceğini vurguladı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum