Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Çeşme'ye 250 milyon TL yatırımla lüks segment otel

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olmasının yanı sıra tüm dünyanın ilgisini çeken Çeşme Ilıca Plajı, Swissotel Residences Çeşme ile yepyeni bir çehreye kavuşuyor.

  • Reklam
Çeşme'ye 250 milyon TL yatırımla lüks segment otel
15 Eylül 2021 - 23:11
Reklam
110 ülkede 5100’den fazla otel ile dünyanın öncü otel grubu Accor çatısı altındaki premium segment Swissotel markası ve Ege bölgesinin güçlü yatırımcıları Miray İnşaat, Dilek Holding, ZA Madencilik konsorsiyumu ile inşasına başlanan ve dünyanın en özel plajı Ilıca’nın ilk ve son markalı rezidans projesi konumunda olan Swissotel Residences Çeşme konumu, göz alıcı peyzajı ve otel konforu sunan sosyal alanları ile dört mevsim ayrıcalıklı yaşam sunuyor.

2022 yılında teslim edilmesi planlanan ve yatırım bedeli 250 milyon TL olarak belirlenen Swissotel Residences Çeşme ile birlikte 248 odalı Swissotel Çeşme’nin de yatırımcısı olan Dilek Holding 2001 yılında Sheraton Çeşme ile sektöre adım attıktan yıllar sonra yine aynı ikonik yapının yeniden bölgeye kazandırılmasında rol oynuyor. Daha önce hayata geçirdikleri başarılı projeler ile otel işletmeciliğinde güçlü bir deneyimleri olduğunu, hizmet kalitesiyle tüm dünyada öne çıkan Swissotel’in de bölgede fark yaratacağına inançlarının tam olduğunu belirten Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Dilek yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Swissotel Çeşme, muhteşem Ilıca manzarası, şık odaları, yeme-içme alanlarıyla ileri düzey otelciliği, rezidansları ile de 365 gün lüks ve konforlu yaşamı her yönüyle hissettirecek. Rezidans sahipleri ayrıca Ownership Benefits programına dahil olarak dünyaca ünlü Swissotel misafirperverliği ve ayrıcalıklarından özel fırsatlar ve önceliklerle faydalanabilecek. Bu lokasyonda böyle bir proje bir daha hayata geçmeyecek. Bu açıdan projeden ev sahibi olanlar gerçek anlamda ayrıcalıklı bir yaşamın sahipleri olacak.''


Accor olarak, orta segment markaları, lüks markaları ve rezidans projelerinde hızlı ve istikrarlı büyümelerine devam edeceklerini belirten Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin şöyle konuştu: ''Bizim için son derece önemli olan ve mevcut projeleri ile en çok tercih edilen Swissotel markası ile de, hem Türkiye’de hem dünyada bir çok yeni projeye imza atacağız. Güçlü bir otaklık yapısı ile gerçekleştirdiğimiz, Swissotel Çeşme rezidans projemizin hem lokasyonu, hem hizmetleri ile sektörde büyük fark yaratacağına eminiz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum