Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Dedeman'dan Kastamonu'ya 150 odalı otel

Dedeman Otelleri 18. otelini Kastamonu’da açıyor.

Dedeman'dan Kastamonu'ya 150 odalı otel
09 Ocak 2020 - 04:44
Reklam

Dedeman Otelleri 18. otelini Kastamonu’da açıyor. Dedeman ile Kas Proje İnşaat, Kastamonu’ya yapılacak 150 odalı, 300 yataklı otel için imzayı attı.

 

Yatırımı Kas Proje İnşaat tarafından yapılan KastaMall Alışveriş Merkezi, Otel ve Rezidans Karma Projesi içinde yer alan, toplam 150 odalı, 300 yatak kapasiteli Park Dedeman Kastamonu Oteli, 2020 yılının 3’üncü çeyreğinde hizmete girecek.

 

2020 yılın için planladıkları 2 yeni otelden birini Kastamonu’da açmak için imzayı attıklarını belirten Dedeman Turizm Grubu Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Park Dedeman Kastamonu ismiyle faaliye gösterecek otelin bölgedeki ilk ve tek uluslararası marka olacağını söyledi. Anadolu’da Dedeman otel markasına çok talep olduğunu kaydeden Banu Dedeman, önümüzdeki 10 yıl içinde otel sayısını 50’ye çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti.

200 Milyon TL’lik yatırımla Kastamonu için hayata geçirdirkelri projenin sadece bölgeyi değil çevre illeri de besleyecek karma bir yapıya sahip olduğunu söyleyen KAS Proje İnşaat ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulunu temsilen konuşan Ali Yıldız ''Konaklama hizmetinin yanında, toplantı, kongre, yemek, nikâh, düğün salonları ve spor salonları ile hizmet verecek olan otelin, turizm sektörüne yön veren, ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan Dedeman markasını taşıyacak olmasından son derece mutluyuz. Dedeman markasının bölgeye ve dolayısıyla çevresine her anlamda bir farklılık getireceğine inanıyoruz.” dedi.

Park Dedeman Kastamonu, 150 oda, 300 yatak kapasitesi, 600 kişilik balo salonu, farklı ölçülerde 5 toplantı odası, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, hamam ve masaj salonlarıyla hizmet verecek.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam