Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Disney'in Star Wars temalı oteli nihayet açılıyor

Geçtiğimiz yıllarda hizmete açılması beklenen otel tekrardan gündeme geldi.

  • Reklam
Disney'in Star Wars temalı oteli nihayet açılıyor
06 Şubat 2022 - 20:54
Reklam
2019 yılında tanıtılan Star Wars temalı Galactic Startcruiser oteli Walt Disney Imagineering, Star Wars: Galactic Starcruiser adlı otelin Walt Disney World'de 2021 yılında açılacağı açıklanmış fakat Covid-19 sebebiyle ertelenmişti. Disney, Star Wars temalı Galactic Startcruiser otelinin açılacağı tarihi açıkladı.

Disney Parks tarafından yapılan yeni duyuruya göre, Star Wars: Galactic Starcruiser'da konaklayacak hayranlar, çok çok uzak bir galakside sürükleyici bir deneyimle 2 gece geçirecekler. Oteli ziyaret edecek hayranlara Star Wars evreninde 7/24 sürükleyici bir serüvenle, kendi maceralarının kahramanı olacakları kruvazör tarzı bir ortam ve unutulmaz bir hikaye ve akıl almaz deneyim sunacak.


Star Wars temalı Galactic Starcruiser otelinin 1 Mart 2022 tarihinde açılacağı açıklanırken Star Wars: Galactic Starcruiser oteli, adeta devrim niteliğinde 2 gecelik bir deneyimle hayranlarının şimdiye kadar en sürükleyici Star Wars hikayesine dahil olacağını iddia ediyor. Star Wars: Galactic Starcruiser tatil paketi, tam anlamıyla Star Wars'a uygun bir kabin ya da süitte 2 gecelik konaklama, yemekler (alkollü ve özel içecekler hariç) ve özel deneyimler, görevler ve aktiviteler pakete dahil olacak.


Star Wars: Galactic Starcruiser otelinde iki misafirin iki gecelik seyahat için 4.809 dolar yaklaşık olarak 65.251,88 TL ödemesi gerekirken bu serüvene katılan üye çoğaldıkça kişi başına maliyet düşüyor. Üç misafir (iki yetişkin ve bir çocuk) toplam 5.299 dolar yaklaşık 71.900,54 TL olarak fiyatlandırılıyor.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum