• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Divan Otel inşaatına belediye engeli!

Konaklama kapasitesi düşük olan ve otel sıkıntısı çekilen Şanlıurfa’da Koç Holding’in Divan Otel inşa etmek istediği ancak belediyenin buna engel olduğu iddia edildi.

  • Reklam
Divan Otel inşaatına belediye engeli!
21 Eylül 2021 - 22:46
Reklam
Reklam
Reklam
Göbeklitepe’nin bulunmasıyla birçok yerli ve yabancı turist için cazibe merkezi haline gelen ancak zaman zaman kentte gelen turistlerin konaklayabilecekleri otel bulmakta sıkıntı yaşadıkları Şanlıurfa’da yapılacak olan yeni yatırımların önünün kesildiği iddia edildi.

Mevcut otellerin yetersiz kaldığı kentte ortaya atılan yeni iddiaya göre Koç Holding'in, bünyesinde bulunan Divan Otel'i Şanlıurfa’ya da inşa etmek istediği ancak belediyenin buna engeller çıkardığı öne sürüldü.


İddiayı ortaya atan Şanlıurfa Barosu Eski Başkanı Avukat Ali Fuat Bucak hangi belediyenin engel olduğuna ilişkin bilgi vermezken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ''Otel sıkıntısı çekilen Urfa’da Koç Holding’in Göbeklitepe yolu üzerinde bir Divan Otel açmak istediği, ancak belediyenin engel olduğu, bu nedenle de Koç’un bu işe ayırdığı arsayı sattığı söyleniyor. Bilgisi olan var mı?''


YORUMLAR

  • 0 Yorum