Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Dubai'de ücretsiz konaklama hizmeti sunmaya başladı

Emirates, merkezi Dubai üzerinden transit geçiş yapan yolculara ücretsiz otel konaklaması hizmeti olan Dubai Connect’i yeniden sunmaya başladı.

Reklam
Dubai'de ücretsiz konaklama hizmeti sunmaya başladı
28 Kasım 2020 - 06:50
Reklam
Bağlantı süresi 10 saati aşan uçuşlarda ve tüm sınıflarda rezervasyonu olan yolcular için geçerli olacak Dubai Connect, COVID-19 salgını sırasında değişen uçuş programlarına rağmen Emirates’in merkezi Dubai üzerinden geçerek yapılan seyahatlerin sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayacak.

Şirket tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Emirates yolcuları Dubai Connect ile, 4 veya 5-yıldızlı bir otelde bir gecelik ücretsiz konaklama, havaalimanı gidiş ve geliş transferleri ve otelde yemeklerin yanı sıra gerektiği takdirde varışta BAE vizesi alacaklar. 

Dubai Connect hakkına sahip olan ancak havalımanından ayrılamayanlara ise rahatça vakit geçirebilmeleri için Emirates Dubai Connect havalimanı lounge hizmetine erişim verilecek.


Yapılan açıklamaya göre, yeni veya mevcut rezervasyonları olan ve 1 Aralık 2020 itibariyle seyahat edecek tüm yolcular bu hizmetten yararlanabilecekler.


Emirates şu anda dünya genelinde altı kıtada 90’dan fazla uçuş noktasına hizmet vererek, yolcularının Dubai’de konforlu bir duraklama yaparak Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Avustralya ve Yeni Zelanda genelindeki noktalara bağlantısını sağlıyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum