Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünyaca ünlü turizm merkezine 2 yılın ardından uluslararası uçuşlar başlıyor

Koronavirüs salgınından dolayı kapatılan sınırların yeniden açılmasının ardından ülkenin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan dünyaca ünlü adaya direkt uçuşlar 2 yıl sonra başlıyor.

  • Reklam
Dünyaca ünlü turizm merkezine 2 yılın ardından uluslararası uçuşlar başlıyor
04 Şubat 2022 - 17:58
Reklam
Koronavirüs nedeniyle kapatılan sınırları yeniden açmasının ardından Endonezya’nın en önemli turizm destinasyonlarından Bali’ye direkt uçuşlar 2 yıl sonra başlıyor.

Ülkeye gelen bir doz Covid-19 aşısı yaptırmış olan turistler 7 gün, daha fazla aşılı turistler ise 5 gün devlet kontrolündeki karantinada kalacak. Endonezya Uluslararası Havayolları Yetkilisi Taufan Yudhistira, Singapur Havayolları'nın 16 Şubat itibariyle Bali’ye direkt uçuş açacağını söylerken Endonezya Hükümeti Denizcilik İşleri ve Yatırım Koordinasyon Bakanı Luhut Binsar Pandjaitan, üllkede koronavirüs vakalarının büyük çoğunluğunun Jakarta’da görüldüğünü ancak son dönemlerde Bali ve Java’da da önemli ölçüde artışa geçtiğini söyledi.


Bali’nin tüm ziyaretçilere yeniden açılmasının adanın ekonomik olarak yeniden canlanmasına katkı sağlayacağını söyleyen Endonezya Turizm ve Ekonomi Bakanı Sandiaga Uno ise Bali’ye direkt uçuşların açılmasının bu yılın sonunda Bali’de düzenlenecek olan G-20 zirvesi için de bir deneme olacağını belirtti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum