Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünyanın en büyük kervansaray otelinin yeni genel müdürü belli oldu

Dünyanın en büyük kervansaray oteli olma özelliğiyle Gaziantep kültürü ve turizminin gelişmesinde önemli bir misyona sahip olan Şirehan Otel’in genel müdürlük görevine turizm sektöründen önemli bir isim atandı.

  • Reklam
Dünyanın en büyük kervansaray otelinin yeni genel müdürü belli oldu
12 Aralık 2021 - 15:28
Reklam
Tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan dünyanın en büyük kervansaray oteli olan tarihi Şirehan Otel dünyanın dört bir yanından gelen konuklarını tarihi dokusu içerisinde ağırlamaya devam ediyor.

Şirehan Otel’de genel müdürlük görevine atanan sektörün önde gelen isimlerinden birisi olan, turizm ve otelcilik alanında Türkiye’nin birçok saygın otelinde işletme müdürlüğü, genel koordinatörlük ve genel müdürlük görevlerini üstlenerek sektördeki kariyerini sürekli geliştiren Ercüment Ünal Gaziantep’te olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek kentin en önemli kültür miraslarından birisi olan Şirehan Otel’de görev yapmanın kendisi için mesleki kariyerinde farklı bir dönüm noktası olduğunu belirtti.


Dünyanın en önemli kültür miraslarından birisi olan nadide bir kültür abidesinde bulunmak ve görev almanın mesleki kariyerinde önemli bir dönüm noktası olduğunu kaydeden Ünal şunları söyledi:


''Şirehan Otel’de inanılmaz güzel bir kadro var. Her gün konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak ve Gaziantep kültürünün tanıtımına katkı sağlamak için çaba gösteren bu büyük kadro ile birlikte bizler de mesleki deneyimlerimizi birleştirerek dünya çapında bir isme sahip olan Şirehan’da hizmet kalitesini en süt noktaya taşımaya çalışacağız''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum