Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünyanın en iyi Destinasyon Düğün Planlamacıları İstanbul'da buluşacak!

İstanbul, 2021 yılında Romantik Seyahat Endüstrisi profesyonelleriyle birlikte, alanında otorite olan konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

  • Reklam
Dünyanın en iyi Destinasyon Düğün Planlamacıları İstanbul'da buluşacak!
11 Aralık 2020 - 17:17
Reklam
TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender'in girişimleriyle, Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği’nin 2021 yılı etkinliği İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği'nin (IADWP) etkinliği için 3 adaya karşı yarışan ve kazanan İstanbul olurken 06-09 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında, Istanbul Pullman Hotel’de gerçekleşecek olan bu etkinliğe şimdiden yoğun bir ilgi var.


IADWP’nin Avrupa ve Asya’ dan sorumlu Başkanı ünvanını da taşıyan TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender, dernek profesyonellerini İstanbul konusundaki kararlarına ikna etmek için bizzat Meksika'ya gitti ve İstanbul'un destinasyon olarak 3 farklı seçenek arasından seçilmesinde büyük rol oynadı.


Sektörün önde gelen profesyonellerini Türkiye'ye getirmekten son derece mutlu olduğunu belirten TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Kalender konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

''Bunu yapmak aslen o kadar da zor bir şey değildi. Çünkü Türkiye bu tür etkinlikler vesilesiyle tüm dünya destinasyonları arasında düğün planlamacılarına büyük fırsatlar sağlamak için harika bir destinasyon olduğundan başarı sadece bana ait değildi. Bu başarı öyküsü bir bütün olarak ülkeye ve özellikle İstanbul'a ve pek tabii ki bu mesleğin paydaşlarına, topyekün turizm camiamıza aittir. Bu başarı Türkiye'deki tüm başarılı turizmciler ve dernekler, başta Türk Hava Yolları, İstanbul Turizm Derneği (ISTTA), Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak üzere diğer birçok resmi kurumun kısacası sektöre hizmet eden tüm meslektaşlarımızın başarılarının bir yansımasıdır.''

06-09 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında Türkiye'de gerçekleşecek olan bu özel etkinliğe, tüm turizm paydaşlarını davet ettiğini belirten Kalender etkinliğin sonrasında Kapadokya, Bodrum, Kuşadası / Efes, Pamukkale ve Antalya’ya eğitim gezileri de düzenleneceğini, 13 Eylül 2021 tarihi itibariyle de yine Antalya‘da dünya’nın en iyi düğün organizatörlerine yönelik olarak ödül töreni düzenleneceğini belirtti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum