Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünyanın en prestijli turizmcileri ISTTA ve TravelShop organizasyonuyla İstanbul'a geliyor

Dünyanın karar verici turizm mekanizmalarının önemli isimleri 05-08 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da buluşuyor.

  • Reklam
Dünyanın en prestijli turizmcileri ISTTA ve TravelShop organizasyonuyla İstanbul'a geliyor
23 Ocak 2021 - 11:49
Reklam
Aralarında Amerika Tur Operatörleri Birliği Başkanı Terry Dale, Dünya Gastronomik Seyahatler Derneği Başkanı Eric Wolf, Dünya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Thomas Klein, Amerika Seyahat Acentecileri Birliği Başkanı Robert Duglin gibi dünyaca tanınmış ve ödüllü siması İstanbul’da Türk Turizm Profesyonelleriyle buluşacak.

TravelShop Turkey ve İstanbul Turizm Derneği (ISTTA) işbirliğiyle düzenlenecek etkinlikle uluslararası turizm otoriteleri ve MICE Turizmi Profesyonelleri, Luxury MICE B2B Çalıştay ve Konferansıyla İstanbul Pullman Hotel’de 05-08 Nisan 2021 tarihleri arasında ağırlanacak.


Böylesine mühim bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan ötürü duyduğu mutluluğu dile getiren ISTTA Başkanı Yalçın Aydın etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Belki de dünyada ilk defa bu kadar üst düzey STK yetkililerinin bir araya Türkiye’de gelmiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz zira bu durum ülkemizin tanıtımı ve prestiji açısından büyük önem arz etmektedir. ISTTA olarak, 2020 yılındaki turizm gelirleri kayıplarını bu tür iddialı çalışmalarla yerine koyup telafi etmeyi hedefliyoruz. Turizm sektörünü, geçirmekte olduğumuz zor zamanlardan sonra bir araya getirecek olmaktan ötürü de ayrıca sorumluluk duyuyoruz.''

Dünyada bir ilki Türkiye’de gerçekleştireceğinden ötürü kıvanç duyduğunu ifade eden TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ise yaptığı açıklamada ''Yapmış olduğumuz bu özel çalışmayla, dünyada en tanınmış turizm otoritelerini konuşmacı vasfıyla Türkiye’de ağırlarken bir yandan da 300’ün üzerinde Yabancı Turizmci Alım Heyetini de yerel meslektaşlarımızla bir araya getireceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Tüm turizmci meslektaşlarını bu etkinlikte yer almaya davet eden Murtaza Kalender, ister ziyaretçi statüsünde ister masa veya stant satın alarak da etkinlikte yer alınabileceğini ve detaylı bilgiler için, ilgilenenlerin support@workshoptravelshop.com’a elektronik postayla ulaşabileceklerini belirtti.

Etkinlikle ilgili tüm detayları ve konuşmacıların sürekli güncellenen listesi için https://www.workshoptravelshop.com/luxuryb2b2021/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlikte konuşması olarak yer alacak isimler şu şekilde

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum