• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Eda Nur Kaplan'ı ölüme götüren cinsel istismar şüphelisi otel işletmecisi!

Ankara'da kendisine cinsel istismar edildiğini öne sürerek intihar eden Eda Nur Kaplan'a cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan otel işletmecisinin ifadesi ortaya çıktı.

  • Reklam
Eda Nur Kaplan'ı ölüme götüren cinsel istismar şüphelisi otel işletmecisi!
17 Ağustos 2021 - 19:50
Reklam
Reklam
Eda Nur Kaplan'a cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Yusuf G.'nin arkadaşı otel işletmecisi Mehmet Ardıçoğlu'nun ifadesine ulaşıldı.

Tutuklanarak cezaevine gönderilen otel işletmecisi Mehmet Ardıçoğlu, savcılıkta verdiği ifadesinde, Eda Nur Kaplan'ı Yusuf G.'nin aracılığıyla tanıdığını anlatarak şu ifadeleri kullandı:


''Eda Nur ve Yusuf gittiğimiz mekandan ayrıldı. Önce nereye gittiklerini sormadım, daha sonra arayınca benim otelime gittiklerini öğrendim, ben de gittim. Sabaha karşı 04:00 sıralarında resepsiyonda beklerken Eda Nur geldi. Odaya çıktık, birliktelik yaşadık. Bir süre sonra odaya arkadaşlarım Yusuf G. ve Aşkın K. geldi.''


Savcılıkta verdiği ifadede suçlamaları kabul etmediğini belirten Mehmet Ardıçoğlu, odadan ayrıldıktan sonra Eda Nur'un eve gitmek istediğini söylediğini ve kendisinde telefonunu istediğini belirterek şöyle devam etti:


''Ablasını aradı. Ben de Eda Nur için taksi çağırdım, olay tarihinde hepimiz alkol almıştık. Aradan zaman geçince Yusuf beni aradı ve Eda Nur'un otelde olup olmadığını sordu. Ben de kendisine otelden ayrıldığını söyledim. Hakkımda şikayet olduğunu öğrenince emniyete ifade vermeye gittim.''

18 yaşındaki Eda Nur Kaplan Ankara'nın Çankaya ilçesinde ablası ve ablasının erkek arkadaşının birlikte yaşadığı eve misafir olarak gittiği sırada uyumalarından kısa bir süre sonra 45 metre yükseklikten atlayarak intihar etmişti. Eda Nur Kaplan'ın tecavüze uğradığı gerekçesiyle polis merkezine verdiği ifadede Yusuf G. ve otel işletmecisi Mehmet Ardıçoğlu'nun rızası dışında bir otelde kendisi ile ilişkiye girdiklerini belirterek şahıslardan şikayetçi olmuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum