Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Tecavüze yeltendiler

ATV ekranlarından yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde görevli olarak çalışan 3 set çalışanı kadın, çekim için bulundukları otelde gece korkunç bir olay yaşadı.

  • Reklam
EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Tecavüze yeltendiler
30 Kasım 2020 - 17:55
Reklam
Yan odada kalan erkekler, çıplak halde kadın personellerin odasına girmeye çalışıp şiddet uygulamaya kalkıştı.

Zümrütevler Mahallesi Başöğretmen Caddesi üzerinde bulunan otelde yaşanan olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre, otelin kafesinde yapılacak çekimler için set hazırlığını tamamlayan üç kadın çalışan G.S., B.Ç. ve B.A., kostümlerini değiştirmek üzere otel odalarına çıktıkları sırada yan odada bulunan kişiler tarafından önce sözlü hakarete uğradı.


Söz konusu kişilerin alkollü veya uyuşturucu madde etkisinde olduğunu düşünen G.S., B.Ç. ve B.A. duruma aldırış etmeden kendi odalarına geçti. Yan odada bulunan saldırganlar ünlü dizi oyuncularını görünce Fotoğraf Çektirme bahanesiyle odaya geldi. Uyuşturucu madde kullandıklarını itiraf eden saldırganlar, küfürler savurarak oda kapısını kırmaya çalışarak fiziki şiddet teşebbüsünde bulundu.
Set çalışanı üç kadın bir yandan odanın kapısını tutmaya çalışırken diğer yandan aşağıda çalışan arkadaşlarından yardım istedi. Yaşananların ardından olay yerine gelen Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisleri saldırganları yakalayarak gözaltına aldı.

Şüphelilerden A.Y.'nin 16'sı evden hırsızlık, görevi yaptırmamakta direnme, çok sayıda iş yerinden ve otodan hırsızlıktan, Şiyar A.'nın uyuşturucu madde kullanımı ve kasten yaralama, Batuhan K.'nın ise kasten yaralama, uyuşturucu kullanımı, reşit olmayan kıza cinsel ilişki ve çeşitli suçlardan çok sayıda kayıtlarının olduğu öğrenildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum