Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

EMITT'te dünyayı keşfe çık yalan oldu!

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen EMITT Turizm Fuarı'nın yapılıp yapılmayacağı belli oldu.

  • Reklam
EMITT'te dünyayı keşfe çık yalan oldu!
01 Ekim 2020 - 03:56
Reklam

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde ''EMITT'te dünyayı keşfe çık'' sloganıyla yapılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın (EMITT) yapılıp yapılmayacağı belli oldu.

Geçtiğimiz yıl seyahat acentalarına uyguladığı ambargoyla turizm sektöründen büyük tepki çeken ve 2021 yılında yapılıp yapılmayacağı merak konusu olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın (EMITT) yapılmayacağı açıklandı.Fuar idaresi tarafından yapılan açıklamada, 10-13 Şubat 2021’de gerçekleşmesi planlanan fuarın 2022 yılına ertelendiği belirtildi.


Fuar idaresi tarafından yapılan açıklama şu şekilde:‘’Başta katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın daha verimli bir fuar deneyimi yaşaması adına 10-13 Şubat 2021’de gerçekleşmesi planlanan fuarımız 2022 yılına ertelenmiştir. Fuar tarihimiz kesinleştiğinde sizlerle paylaşılacaktır. 2022 yılında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirmeyi planladığımız 25. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı heyecanla bekliyoruz. Bizlere verdiğiniz daimi destek için bir kez daha teşekkür ediyor, sizlere ve sevdiklerinize sağlıklı günler diliyoruz.’’

2018 yılında dünyanın 4. büyük 2019 yılında ise dünyanın en büyük 5. turizm fuarı iddiasında olan ve 10-13 Şubat 2021’de 25’inci kez düzenlenecek EMITT, Türkiye’nin sağlık turizmi potansiyelini yabancı profesyoneller ile buluşturmak ve boş kalan salonlarını doldurabilmek için 1 Milyar dolarlık Sağlık Turizmi Sektörü'ne kapılarını ilk kez açmaya karar verdiğini açıklamıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum