Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Erkan Yağcı ve Cem Kınay Tourism FM'de Gündem Turizm'e konuk oluyor

Turizm sektörünün ilk ve tek radyo istasyonu olan Tourism FM ve TUADER işbirliğinde Gündem Turizm Programı canlı yayınlarla sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Reklam
Erkan Yağcı ve Cem Kınay Tourism FM'de Gündem Turizm'e konuk oluyor
18 Şubat 2021 - 15:19
Reklam
Güncel konularla birlikte sektörel sorunların ele alındığı sadece sektör temsilcilerinin değil aynı zamanda turizm akademisyenleri ve öğrencilerinin de katılım sağladığı Gündem Turizm Programı sektörün ilk ve tek radyo istasyonu Tourism FM'de sektör temsilcileriyle buluşmaya devam ediyor.

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Derman Küçülaltan moderatörlüğünde 18 Şubat Perşembe günü saat 20:00’da Tourism FM'den ve TUADER Youtube kanalından canlı yayınlanacak Gündem Turizm programının bu haftaki konukları Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı ve Fütürist Otelci Dr. Cem Kınay olacak.

Turizm Akademisyenleri Derneği (TUADER), Turist Rehberler Birliği (TUREB), Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu ve üniversitelerin turizm mezunları dernekleri (METİOD, ATİOYOMED, BTİOYOMD, NEVTİM, ERTÜMED, ATMED, Ticaret Turizm Mezunlar Derneği) işbirliği ile gerçekleştirilen canlı yayınlar Tourism FM'in www.tourismfm.net adresli web sitesinden ve eş zamanlı olarak Turizm Akademisyenleri Derneği (TUADER) Youtube kanalından da canlı yayınlanıyor.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum