Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diskotekte eğlence! Görüntüleri çeken otel müşterisi bile isyan etti

Turizmin başkenti Antalya'nın Alanya ilçesinde bir otel yönetimi, koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken bünyesindeki diskoteği otelde kalan müşterilerine açtı.

Reklam
Diskotekte eğlence! Görüntüleri çeken otel müşterisi bile isyan etti
18 Şubat 2021 - 12:46
Reklam
İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüs tedbirleri kapsamında otellerde müşteriye dahi canlı müzik kısıtlaması getirmesine rağmen Alanya'da bir otel, bu kısıtlamayı ihlal etti ve diskonun kapılarını müşterilerine açtı.

Antalya'daki otelin bir müşterisi diskoda eğlenenleri cep telefonuyla görüntüleyip sosyal medyadan paylaşarak tepki gösterdi.


Diskoya inen otel müşterileri sosyal mesafe ve maske kurallarını hiçe sayarak eğlenirken otelde konakladığı tahmin edilen bir müşteri ise tepkisini cep telefonu kamerasıyla diskoyu görüntüleyerek anlattı.


Görüntüleri çeken kişi sosyal medyada paylaştığı görüntülerle ilgili olarak ''17 Şubat Çarşamba. Gece pandemi zamanında otel diskosu kapalı olması gerekirken...'' diyerek tepkisini dile getirdi.


Pistte dans edenlerin ve stanttaki kişilerin sosyal mesafesiz oturmaları da görüntülere yansıdı. Sosyal medyadan paylaşılan görüntüler, tepki çekti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum