• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Eşi boğazı kesilerek öldürülen kayıp otelci başından vurulmuş halde bulundu!

İstanbul’un Avcılar ilçesinde yaşayan, Beyoğu ve Fatih'te iki ayrı oteli eşiyle birlikte işlettiği tespit edilen evinde boğazı kesilmiş şekilde bulunan 38 yaşındaki Esra Yıldız'ın kayıp olan eşi Nurettin Yıldız bulundu.

  • Reklam
Eşi boğazı kesilerek öldürülen kayıp otelci başından vurulmuş halde bulundu!
15 Ekim 2021 - 00:05
Reklam
Reklam
Geçtiğimi Pazartesi gecesi Esenyurt TEM Otoyolu Haramidere bağlantı yolunda terk edilmiş ve içi yanmış bir otomobil bulunmuş, otomobilde kan izlerinin yanında, Beyoğlu ve Fatih’te 2 ayrı otelin işletmeciliğini yapan Nurettin Yıldız’a ait bir kimlik kartı bulunmuştu. Nurettin Yıldız’ın Avcılar Denizköşkler Mahallesi Sevgi Sokak'ta bulunan evine giden ve kapıyı çalan ancak kimse açmayınca çilingir yardımıyla eve giren polis ekipleri, Esra Yıldız’ı boğazı kesilerek öldürülmüş halde buldu.

Esra Yıldız’ın DNA örnekleri alınarak araçta bulunan kan iziyle karşılaştırıldı ancak araçtaki kan izinin Esra Yıldız’a ait olmadığı ortaya çıkınca lüks otomobilin içi kısmen yanmış ön cam ile şoför tarafı kapı camının kırık olduğu, kontak anahtarının da üzerinde olduğu belirlendi. Kayıp olan otelci Nurettin Yıldız’ı bulmak için geniş çaplı bir çalışma başlatan İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sırasında kayıp otel işletmecisi Nurettin Yıldız da Beylikdüzü’nde boş bir arazide başından vurulmuş olarak bulundu.


Yıldız çiftinin yaşadığı apartman ve çevre apartmanlarda detaylı bir araştırma yapan ve tüm görgü tanıklarını tek tek dinleyen, güvenlik kamera kayıtlarına inceleyen cinayet bürosu ekiplerine bir görgü tanığı, binadan maskeli 2 kişinin çıkarak hızla uzaklaştığını söyledi. Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri evde yaptıkları incelemede, kapı ve pencerelerde herhangi bir zorlama izine rastlamazken Esra Yıldız’ın katil veya katillere kapıyı kendi eliyle açtığı değerlendiriliyor.


Binadan çıktığı tespit edilen maskeli iki kişinin her yerde arandığı belirtildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum