Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Geçen yıl eşi öldürülmüştü! Ünlü turizmci Yunanistan'da öldürüldü

Yunanistan'ın dünyaca ünlü jet sosyetenin tatil adası Zakintos'ta gerçekleştirilen pusuda ülkenin tanınmış turizmci ve iş insanlarından Dimis Korfiatis, otomatik silahlarla vurularak öldürüldü.

Reklam
Geçen yıl eşi öldürülmüştü! Ünlü turizmci Yunanistan'da öldürüldü
08 Mayıs 2021 - 10:56
Yunanistan'ın ünlü turizmcisi 53 yaşındaki üç çocuk babası Dimis Korfiatis'in pusuya düşürülerek öldürülmesi ülkede büyük yankı uyandırdı.

Edinien bilgiye göre Korfiatis, Agios Sostis bölgesindeki bir turizm ofisine toplantıya katılmak üzere geldi. 5 dakika sonra ellerinde kalaşnikof tüfekleri olan iki kişin içeri girerek Korfiatis'i kurşun yağmuruna tuttu. Saldırganların otomobile, ardından da bir lastik bota binerek kayıplara karıştıkları, saldırı anında bir turizmcinin de yaralanarak hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Yunan polisi tarafından başlatılan soruşturma olayda kullanılan ve terk edilen lüks jeep ile saldırıda kullanılan silah terk edilmiş halde bulunurken adanın Laganas bölgesinde büyük bir oteli ile turistler için bir denizaltısı olan iş insanı Korfiatis geçen yıl kendisine yönelik saldırıdan şans eseri kurtulmuş yanındaki 37 yaşındaki eşi öldürülmüştü.

Saldırının 550 bin Euroluk bir alışveriş nedeniyle yapıldığı iddia edildi.


 


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum