Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Feci kaza! Otel servisine su tankeri çarptı

Turizmin başkenti Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Sorgun Çamlığındaki yangına su götürmekte olan belediyeye ait su tankeri sanayi kavşağında otel servis minibüsüyle çarpıştı.

Reklam
Feci kaza! Otel servisine su tankeri çarptı
14 Eylül 2021 - 13:36
Reklam
Edinilen bilgiye göre kaza, Manavgat sanayi sitesinden Zübeyde Hanım Caddesi'ne çıkmakta olan Yusuf Şen'in kullandığı 07 LDK 86 plakalı Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne ait su tankerinin Sanayi Doğu Garajı kavşağında, Zübeyde Hanım Caddesi'nde çevreyolu istikametine seyir halindeki Erol Şahan'ın kullandığı 07 AIL 965 plakalı otel servis minibüsüne yandan çarpması ile meydana geldi.

Çevrede bulunan vatandaşların haber vermesi üzerine kaza yerine itfaiye ve ambulans gönderilirken meydana gelen kazada servis minibüsünde bulunan otel çalışanlarından Hasret Kurt, Hülya Erdoğan, Aylin Işık ve Şaban Kısak yaralandı.

Yaralılar 112 sağlık ekibinin olay yerinde yaptığı müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılırken Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne ait su tankerinin Sorgun Çamlığında çıkan orman yangınına müdahale amacıyla yangın bölgesine su taşıdığı bildirildi.


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum