Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Fuhuş operasyonu! Otel yöneticileri gözaltına alındı

Jandarmanın Marmara Ereğlisi ilçesinde iki  otele düzenlediği operasyonda fuhuş yaptığı belirlenen 16 yabancı uyruklu kadının da aralarında bulunduğu 36 kişi gözaltına alındı.

Fuhuş operasyonu! Otel yöneticileri gözaltına alındı
12 Ekim 2020 - 12:46
Reklam

İlçede iki otelde yabancı kadınların çalıştırılıp, fuhuş yaptırıldığını belirleyen ​​​​Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Marmara Ereğlisi İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin otelin yöneticilerini teknik ve fiziki takibe alarak yaptığı izlemede, yöneticilerin güvenlik güçlerine yakalanmamak için telefon görüşmesi yerine Whatsapp üzerinden haberleştiklerini tespit etti.

Jandarma tarafından kurulan özel ekiple, yaklaşık 6 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından, delillerin toplanmasıyla birlikte adli makamlardan alınan izinle, iki otele düzenlenen operasyonda fuhuş yaptırılan 16 yabancı uyruklu kadın ile aralarında otel yöneticilerinin de bulunduğu 36 kişi gözaltına alındı.

Fuhuş yaptırıldığı tespit edilen otellerde yapılan aramalarda 2 ruhsatsız av tüfeği, 2 garsonun üzerinde ise 65 gram esrar ele geçirilirken 16 yabancı uyruklu kadın jandarmadaki işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi'ne teslim edildi.

Reklam

Gözaltına alınan 20 şüpheli de jandarmadaki soruşturmalarının ardından adliyeye sevk edildi..


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam