Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Seyahat acentasını basıp çalışanları darp ettiler!

31 Mart'ta oteller bölgesi olarak bilinen Talimhane'de yaşanan olayda iddiaya göre, seyahat acentası çalışanı ile yan sokakta bulunan restoran çalışanı arasında tartışma çıktı.

Reklam
Seyahat acentasını basıp çalışanları darp ettiler!
06 Mayıs 2021 - 08:55
İstanbul Beyoğlu'nda komşu olan iki iş yeri çalışanı arasında başlayan tartışmanın büyümesiyle restoran çalışanının mermerle saldırdığı seyahat acentası sahibi başından yaralandı.

Tartışma sonrası iş yerine giderek olayı arkadaşlarına anlatan restoran çalışanı kalabalık bir grup halinde seyahat acentasını basarak arkadaşlarıyla tartışan kişinin gelmesini istedi. Bu sırada iş yerine gelen seyahat acentası sahibi, restoran çalışanlarının başındaki kişiyle tokalaşıp, olayı açıklamaya çalışsa da restoran çalışanı, tehdit edip, hakaretler savurduğu seyahat acentası sahibine tokat attı.

Başka bir restoran çalışanı da süs eşyası mermerle saldırarak, acenta sahibini başından yaraladı.

Başı kanlar içinde kalan turizmci neye uğradığını şaşırırken grubun başındaki kişi, alın bunu hastaneye götürün, alın götürün bunu diyerek yanındakilere talimat verirken seyahat acentasını dolaşan restoran çalışanı başka kim var burada diye bağırarak küfürler savurduktan sonra oradan ayrıldı.

İş yeri basılıp mermerle başı yarılan turizmcinin şikayetçi olmadığı öğrenilirken olay anları seyahat acentasının güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.


Reklam
Reklam

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Onur
  1 ay önce
  Ülkeyi ne hale getirdiler O bölge full Suriyeli Bunlar daha iyi günlerimiz Durun hele
 • kabile devleti değiliz
  1 ay önce
  EN AĞIR CEZAYI ALSINLAR RESMEN GASP MAFYA BASKINI
 • KANUN İŞLESİN
  1 ay önce
  resmen öldürmeye teşebbüs etmişler haneye tecavüz durumu var cezasız kalırsa yazıklar olsun orda kim olaya bulaştıysa yargılansın
 • TCK
  1 ay önce
  Savcılar Hakimler dağ başımı istanbul cezası neyse yargılansınlar ölüme teşebbüs var gibi