Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Glastech'ten otellere yüzde 20 indirim

Dış cephe temizliği ve ilaçlamada uzman GlasTech, 2019 sezonu boyunca otellere yüzde 20 indirimli hizmet vereceğini duyurdu.

  • Reklam
Glastech'ten otellere yüzde 20 indirim
26 Ağustos 2019 - 20:16
Reklam

Dış cephe temizliğinde ve ilaçlamada uzman GlasTech, 2019 sezonu boyunca otellere yüzde 20 indirimli hizmet vereceğini duyurdu.

 

Bir çok firmanın korkulu rüyası olan dış cephe temizliği gelişen teknoloji ve mimari çalışmalar karşısında son teknolojiyi kullanan GlasTech sayesinde ulaşılmaz olmaktan çıkıyor.

 

Yurt içinde ve yurt dışında başta oteller ve AVM’ler olmak üzere birçok özel ve resmi kuruluşun, belediyenin, toplu konut ve sitelerin, plaza ve iş merkezlerinin iç mekan ve dış cephe temizliği ile cadde sokak temizliği, bina ilaçlama ve çöp toplama hizmetlerini yapmasının yanında çöp imha ve arıtma – ayıklama tesisleri de kuran GlasTech, başlattığı kampanya ile avantajlı hizmetler sunmaya devam edecek.

 

Özellikle şehir otellerinin önemli sorunlarından olan dış cephe temizliğine GlasTech düzenlediği kampanya ile çözüm olacak. Dış cephe temizliği, ilaçlama, peyzaj ve çevre düzenlemesinde uzman olan GlasTech, 2019 sezonu boyunca otellere yüzde 20 indirimli hizmet vereceğini duyurdu.

 

Nimetullah Demir: Dağcılık sistemiyle maliyeti düşürüyoruz

Dış cephe ve çatı temizliğinde gerekli teknolojik ekipman ve yetişmiş iş gücüne sahip olduklarının altını çizen Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği Kurucu Üyesi ve GlasTech Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Demir, şunları söyledi: 

Özellikle uzay çatı dediğimiz, ulaşılması güç olan bölgeleri sepetle temizleme yönteminden çok daha güvenli olan dağcılık sistemini kullanarak temizliyoruz. Bu sayede firmaların vinç kiralama giderleri de ortadan kalkıyor. Ayrıca dış cephede oluşabilecek zararlar da bertaraf edilmiş oluyor. Kullandığımız malzemelerin hepsi dünya standartlarında ve personelimizin hepsi özel eğitimli ve alanında uzman. Zamandan tasarruf ederken kalite ve güvenliği maksimum seviyede tutuyoruz. Aynı zamanda firma olarak bina yönetimlerinin tam anlamıyla çözüm ortağı oluyoruz. İlaçlamadan peyzaj ve mimariye, dış cephe slikon bakımından dış cephe led aydınlatmaya kadar çok geniş yelpazede hizmetlerimiz var.''

Demir ''Kampanyamız sezon boyunca devam edecek. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir ve garantili hizmetimizden ödün vermeden başta oteller ve AVM’ler olmak üzere, tüm binalarda uyguladığımız endüstriyel dağcılık ile dış cephe temizliği, ilaçlama, peysaj ve çevre düzenlemesi gibi hizmetlerimizin tamamında yüzde 20'ye varan indirimler yaparak hizmetlerimize devam edeceğiz’’ dedi.

 

GLASTECH DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Ayrıntılı bilgi için : 0 532 246 13 49

www.glastechtemizlik.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum