• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Hekimoğlu dizisindeki otel odası sahnesi olay oldu!

Kanak D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun son bölümünde doktor ve ilaç mümessili kadının bir otel odasında birlikte olduktan sonra yaşadığı diyalog sosyal medyada tepki çekti.

  • Reklam
Hekimoğlu dizisindeki otel odası sahnesi olay oldu!
20 Şubat 2020 - 21:36
Reklam
Reklam
Reklam

Kanak D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun son bölümünde doktor ve ilaç mümessili kadının bir otel odasında birlikte olduktan sonra yaşadığı diyalog sosyal medyada tepki çekti. Binlerce kişi paylaşım yaparak dizinin izlenmemesi için çağrıda bulundu.

 

Hekimoğlu isimli dizinin son bölümündeki Kaan Yıldırım'ın hayat verdiği Mehmet Ali Çağlar karakterinin, bir otel odasında ilaç mümessili ile birlikte olması ve ardından gelen diyaloglar Twitter'da gündem oldu.

 

Hekimoğlu ile henüz karşılaşmadıklarını söyleyen kadın mümessilin, bu sahne üzerinden kadınlığını kullanarak işini yaptığı yönünde bir algı oluşturulması izleyiciden özellikle de Tıbbi Tanıtım Temsilcilerinden büyük tepki görürken, Tıbbi Tanıtım Temsilcileri, Kanal D'yi ve Hekimoğlu dizisini kınadıklarına dair bir paylaşım yaparak "Bu ahlaksızlığı RTÜK'e şikayet etmeye tüm meslektaşlarımızı davet ediyoruz... Ayrıca hukuki olarak takip edeceğiz" dedi.

Bunun yanı sıra binlerce sosyal medya kullanıcı Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda dizinin yapımcısına tepki olarak #HekimoğluBoykot etiketi altında açılan başlıkta RTÜK'e çağrı yaptı. Kısa sürede gündem olan Hekimoğlu dizisi Twitter trend listesinin ikinci sırasında yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum