• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Hotel Raffles İstanbul'da vale soygunu!

Otellere gelen müşteriler vale ücretlerinin yüksekliğinden dert yanarken İstanbul'un ünlü alışveriş merkezi Zorlu AVM'deki Raffles Hotel'e araçlarını bırakanlar adeta şok yaşıyor.

  • Reklam
Hotel Raffles İstanbul'da vale soygunu!
03 Şubat 2023 - 10:52
Reklam
Reklam
Reklam
Konumu, içinde yer alan mağazalar ve yeme içme mekanları ile tercihlerde hep ilk sıralarda yer alan, 2013 yılından bu yana hizmet veren Zorlu Center konut, ofis, otel, alışveriş merkezi ve kültür sanat alanlarıyla birlikte Türkiye’nin ilk beş fonksiyonlu yaşam alanı özelliğine sahip. Zorlu Center’da birbirinden ünlü markalar ve yeme içme mekanları yer alırken dünyanın en lüks otel zincirlerinden biri olan Raffles Hotel de burada yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl Ağutos ayında da vale ücretlerinin yüksekliği ile gündeme gelen Hotel Raffles İstanbul'da vale ücretleri de son fiyat artışlarından sonra güncellenirken birçok mekanda 100-200 TL arasında değişen vale ücreti Hotel Raffles İstanbul'da 350 TL oldu.


Mevzuat gereği AVM otoparklarının ilk üç saati ücretsiz olmak zorunda ancak Zorlu’da bu süre bir saate indirilirken bu durumdan haberi olmayanlar çıkışta ücret istenince şok oluyorlar. Bu durumun yazılıp çizilmesine rağmen bu mevzuata aykırı uygulama halen devam ederken son zamanlarda ödeme noktalarında fiş verilmediği de şikayet sitelerinde sıkça dillendirilmeye başlandı.

Kağıt bitti, teknik bir arıza oldu gibi sebeplerle ödenen paranın fişi verilmezken gerçekten ödeme noktasındaki makinada kağıt mı kalmıyor yoksa bilinçli olarak mı fiş kesmiyorlar sorusunun cevabı ise maalesef şu an için yanıtsız kalıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum