Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İCİBOT otellerde dijital dönüşüm çalışmalarına hız verdi

Geliştirdiği seyahat teknoloji yazılımlarıyla, turizm sektöründe ulusal ve uluslararası başarılara imza atan ICI Tech, özel katılımlı bir zirve düzenledi. 

  • Reklam
İCİBOT otellerde dijital dönüşüm çalışmalarına hız verdi
19 Aralık 2021 - 11:27
Reklam
Düzenlenen zirvede 4-5 yıldızlı otellerin yöneticilerine Otellerde Yaşanan Dijital Dönüşüm ve Misafir Etkileşimi anlatıldı.

Geliştirdiği seyahat teknoloji yazılımlarıyla, turizm sektöründe ulusal ve uluslararası başarılara imza atan ICI Tech AŞ. ve Türkiye'deki 4 ve 5 yıldızlı konaklama tesislerinde üst düzey IT yöneticisi pozisyonundaki profesyonellerden oluşan HOTEL CIO grubu ile ortak özel katılımlı bir zirve düzenledi.


Türkiye'de faaliyette olan uluslararası zincir otellerin üst düzey IT yöneticisi ve yine üst yönetim kadrosundan birçok profesyonelin katıldığı zirvede, ICI Tech AŞ. yöneticilerinin anlatım ve sunumlarıyla dijital dönüşümün turizm sektörüne yansımaları, teknolojinin gelecekte sektöre olabilecek etkileri ve katkıları, teknoloji sayesinde misafir ile otel arasındaki etkileşim konuşuldu. 


Programda misafirin otelle teknoloji sayesinde nasıl ilişki kurduğu ve iletişim sağladığı icibot teknolojisi üzerinden anlatılırken misafirin otele gelmeden önce, oteldeyken ve sonrasındaki tüm deneyim süreçleri karşılıklı soru ve cevaplarla ele alındı. 


Düzenlenen zirve hakkında değerlendirmelerde bulunan İcibot Satış ve Pazarlama Direktörü Bahadır Çakar yaptığı açıklamada şunları söyledi:

''Sektörün teknolojik dönüşümüne aracılık eden IT yöneticileriyle bir arada çok verimli ve özel bir zirve gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde bu etkinliği bir geleneğe dönüştürmek için birçok farklı ilde benzer organizasyonlar gerçekleştireceğiz. Sektör profesyonellerinin icibot’a olan ilgi ve alakaları ayrıca gurur verici.''


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum