Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İcradan satılık 4 katlı otel binası!

Mersin'in Bozyazı ilçesinde bulunan 4 katlı betonarme otel ve arsasında, dış cephesi ısı yalıtımlı ve boyalı otel binası satışa çıktı.

  • Reklam
İcradan satılık 4 katlı otel binası!
07 Haziran 2021 - 12:41
Reklam
Mersin'in Bozyazı ilçesinde 350 Ada, 4 Parsel üzerinde bulunan betonarme karkas sistemde inşa edilmiş zemin kat+asma kat üzeri 4 katlı betonarme otel ve arsasında, dış cephesi ısı yalıtımlı ve boyalı otel binası satışa çıktı.

Keşif tarihi itibari ile binanın tüm pencere doğramaları, kapıları, pencere denizlikleri, zemin kaplamaları, merdiven korkulukları, odalardaki duşa kabinleri, lavaboları, musluklarının söküldüğü ve söküm esnasında asma tavanların duvarların dış cephe söve kaplamalarının zarar gördüğünün belirtilidği ilanda otelle ilgili şu bilgilere yer verildi:


''Keşif tarihi itibari ile otel binası terk edilmiş vaziyettedir. Otelin kullanılır hale getirilebilmesi için sökülmüş olan imalatların yerine yenisinin monte edilmesi ve sökülürken zarar gören yerlerin tamirat ve tadilatının yapılması gerekmektedir. Zemin katta otel girişi, asma katta çamaşırhane, 1.2.3. katlarda otel odaları, 4.katta yemek salonu bulunmaktadır. Otel girişinin olduğu zemin katta zemin laminat kaplaması, kolonların köşe aksesuarları, resepsiyonda bulunan karşılama bankosu, wc kapısı ve oda kapıları, lavabolar sökülmüştür.''


1.330.523,00 TL kıymet biçilen otel ile ilgili ihaleni 26 Temmuz 2021 tarihinde Anamur Belediyesi Meclis Salonu önü açık kamelyada yapılacağı belirtildi.



  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum