Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Influencer dekontları çıkardı Uludağ Grand Yazıcı Otel çark etti!

Sosyal medya fenomeninin diğer otellerin kendisini bedava konaklatmak istediğini belirterek Bursa Uludağ'da kaldığı otele para ödemek istemediği iddia edildi.

  • Reklam
Influencer dekontları çıkardı Uludağ Grand Yazıcı Otel çark etti!
30 Ocak 2021 - 19:42
Reklam
Gerçek adı Buket Güler olan Instagram kullanıcısı pukfashion'ın diğer otellerin kendisini bedava konaklatmak istediğini belirterek Bursa Uludağ'da kaldığı otele para ödemek istemediği iddia edildi.

Sosyal medyada bölgenin ve otelin tanıtımını yaptığını iddia ederek konaklama parası ödemek istemediği iddia edilen ancak otel yönetimi tarafından talebi kabul edilmeyen Buket Güler iddiaya göre sosyal medyada konakladığı yeri ve Uludağ'ı kötüledi.


Uludağ’da kaldığı otelin ücretini ödemediği iddiasıyla sosyal medyada linç kampanyasına uğrayan sosyal medya fenomeni Buket Güler,  3 günlük konaklama için seyahat acentasına ödediği dekontları Turizm Haber Merkezi ile paylaşmıştı.

Dekontların Turizm Haber Merkezi'nin haberinde paylaşılması sonrasında Uludağ Grand Yazıcı Otel yönetimi çark etti.


Otelle ilgili seyahat acentasına ödediği dekontları sosyal medya hesabından da paylaşan Güler yaptığı açıklamada ''Otele tek gitmedim. 12 kişilik arkadaş gurubumla haftalar öncesinden organize edilmiş bir seyahatti. Yemekleri beğenmediğimizden ve rahatsız olduğum konulardan otel yönetiminin bir gün önceden haberi vardı. Bunları belirttiğimde ilgilenmediler bile. Her tatile gidip otelden memnun olmayan tatilciler gibi bende düşüncelerimi paylaştım. Her şeyin parasını ödememe rağmen adım beleşçiye çıktı.'' dedi.

Hakkında beleşçi diye linç kampanyası yürütülen Güler, Uludağ Grand Yazıcı Otel'e ödediği dekontları tek tek çıkarınca otel yönetimi geri adım attı. İlk paylaşımının aksine ödemeyi aldığını itiraf eden otel yönetimi aldık ama bağışlayacağız demekle yetindi.

Buket Güler'in dekontları ve ekstreleri Turizm Haber Merkezi aracılığıyla ve sosyal medya hesabında da paylaşmasının ardından sosyal medya paylaşımında otelin ücretini ödemediğini iddia eden otel yönetimi yeni paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

''Otelimizde konaklayan misafirimiz influencer olduğu için otellere ücretsiz konaklama daveti aldığını belirtmiş, son gün çıkış yaparken yapmış olduğu konaklama ücretinin iadesini talep etmiş, ekstre harcamalarını ödemek istememiştir. Tarafımızdan kabul görmemiştir. Tahsil edilen konaklama ücreti ve ekstra harcamaları bağışlanacaktır.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum