Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İngiliz turistin 2021 yılı için tatil öncelikleri belli oldu!

İngiltere’de AllClear Travel Insurance tarafından 2 bin yetişkinle yapılan araştırma sonuçlarına göre İngiliz turistin 2021 yılı tatil öncelikleri belli oldu.

Reklam
İngiliz turistin 2021 yılı için tatil öncelikleri belli oldu!
19 Ocak 2021 - 09:42
Reklam
Kornavirüs salgınıyla mücadele konusunda iyi performans gösteren ülkeleri tercih edeceklerini belirten anket katılımcısı İngilizler sağlık sigortalarının kendilerini en iyi şekilde koruyacağından emin olmak istiyor.

Tatil tercihinde sağlık ve güvenlik kriterlerinin fiyatın önüne geçtiğinin ortaya çıktığı AllClear Travel Insurance tarafından 2020 yılı Haziran, Temmuz, Kasım ve Aralık aylarında 2 bin İngilizin katılımıyla aralıklarla çevirim içi olarak yaptığı araştırmanın sonuçlarına göre, ilk kilitlenmenin ardından denizaşırı tatil talebi oldukça yüksek bir seviyeye çıktı.


Sağlık ve güvenlik endişelerinin destinasyonlardaki fiyatın önüne geçtiği anket katılan her 100 İngilziden 44'ü koronavirüs salgınıyla mücadele konusunda iyi durumda olan ülkelere tatile gitmek istediğini belirttirken yüzde 36'lık bir kesim mümkün olan en iyi sigortayı yaptırmak istediğini kaydetti.


AllClear Travel Insurance tarafından yapılan ankete katılan 55 yaş üstü İngilizlerin yüzde 51'i mümkün olan en iyi korumayı sağlayacak sigortayı satın alarak seyahat etmek istediğini açıklarken katılımcılar, sağlıklı ve güvenli bir tatil için 1.334 pounddan daha fazla harcamaya hazır olduğunu belirtirti.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum