Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İngiltere'de turistik seyahatler için yeni karar yolda!

İngiltere'nin yurt dışı turistik seyahatlere yönelik sıkılaştırmaya gitmesi ve turizm sektöründen gelen tepkiler üzerine yeni bir karar alması bekleniyor.

  • Reklam
İngiltere'de turistik seyahatler için yeni karar yolda!
17 Haziran 2021 - 18:10
Reklam
Hava yolu şirketleri tarafından eleştiri oklarının hedefinde olan ve baskı altına alınan Londra yönetimi, tam olarak aşılanmış yolcular için seyahat kurallarını gevşetmeyi düşünüyor.

İrlanda merkezli Ryanair, seyahat politikası nedeniyle İngiltere'ye karşı yasal işlem başlatmak için Manchester Havalimanları Grubu (MAG) ile bir araya gelirken diğer hava yollarının da bu harekete katılabileceği belirtildi. MAG sözcüsü, İngiltere Yüksek Mahkemesi'ne adli inceleme için belgeler sunduklarını söyledi.


İngiltere'nin Avrupa Birliği'nin yaptığı gibi tam aşılı turistleri koronavirüs testlerinden ve Temmuz ayından itibaren karantinadan muaf tutma yolunu takip etmek istediği belirtilirken bir hükümet yetkilisi yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


''Gelen seyahatler için farklı bir sağlık ve test önlemleri setini şekillendirmede aşıların rolünü değerlendirmek için çalışmaya başladık.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum