Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İntihar etmek isteyen şahıs hem kendini hem oteli yaktı!

Aksaray'da otel odasında üzerine benzin dökerek kendini yakmak sureti ile intihar girişiminde bulunan şahıs hem kedini hem de oteli yaktı.

  • Reklam
İntihar etmek isteyen şahıs hem kendini hem oteli yaktı!
09 Şubat 2021 - 09:51
Reklam
Edinilen bilgiye göre Aksaray Zincirli Mahallesi Bankalar Caddesinde bulunan 6 katlı otelin 5 katındaki 504 numaralı odada bir şahıs intihar girişiminde bulundu.

Ankara'dan Aksaray'a gelen Kamuran Y. akşam saatlerinde konaklamak için kent merkezinde bulunan bir otele gelerek 5. kattaki 504 numaralı odaya yerleşti.


Saat 01.00 sıralarında çantasında getirdiği benzin dolu pet şişeyi üzerine boşaltan Kamuran Y. çakmakla kendini ateşe vererek intihar girişiminde bulunduktan sonra can havliyle otel odasındaki yatağa düştü. Yatağında tutuşmasıyla Kamuran Y. ile birlikte otel odası da yanmaya başladı.

Oteldeki resepsiyon görevlisine dışarıdan gelen bir vatandaşın 5. kattan duman çıkıyor demesi üzerine fark edilen yangının 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi sonrasına olay yerine gelen ambulans, itfaiye, polis, Ulusal Medikal Kurtarma (UMKE), İl Afet Acil Durum ekipleri oteli tahliye ederken yangına hem dışarıdan hem de içeriden müdahale edildi.

Otelin 5. katında bulunan birçok oda yanarak ve dumanın etkisiyle kullanılmaz hale gelirken bekar olduğu öğrenilen Kamuran Y.'nin ailevi problemleri olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Yanarak ağır yaralanan Kamuran Y. itfaiye ve sağlık ekipleri tarafından odadan çıkartılarak ambulansla Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum