Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İşletmek için kiraladığı otelin demirbaşlarını çaldı!

Turizmin başkenti Antalya’nın Manavgat ilçesinde işletmek için kiraladığı otelin demirbaşlarını çaldığı gerekçesiyle 1 kişi gözaltına alındı.

  • Reklam
İşletmek için kiraladığı otelin demirbaşlarını çaldı!
25 Aralık 2021 - 15:46
Reklam
Antalya'nın Manavgat ilçesi Yavrudoğan Mahallesi'nde faaliyette olan otelin sahibi İ.S.A.’nın oteli kiralayan şirket tarafından otele ait demirbaş malzemelerin çalındığı ihbarı üzerine jandarma ekipleri harekete geçti.

Hırsızlık olayı ile ilgili yapılan araştırma ve soruşturma kapsamında çalınan demirbaş malzemelerin Yayla ve Aşağıpazarcı Mahalleleri'nde E. K. isimli şahsın evinde ve iş yerinde olduğunu tespit eden Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan operasyonda 27 adet televizyon, 3 adet ses amfisi, 3 adet büyük ses kolonu, 24 adet çeşitli ebatlarda led spot ışık, 6 adet ahşap masa, 12 adet ahşap sandalye, 16 adet sandalye, 1 adet sanayi tipi fritöz ve 1 adet sanayi tipi tost makinası ele geçirildi.


İşletmek için kiraladığı otelin demirbaşlarını çaldığı gerekçesiye şüpheli E. K. gözaltına alınırken hırsızlık olayı ile ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum