• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İspanyol seyahat acentaları Türkiye'ye geliyor

İspanya'nın Madrid, Barcelona, Valencia, Galicia, Melilla, Cantabria, Murcia şehirlerinden önde gelen 30 kişilik turizm profesyoneli Türkiye'ye geliyor.

  • Reklam
İspanyol seyahat acentaları Türkiye'ye geliyor
23 Mayıs 2021 - 15:00
Reklam
Reklam
Reklam
Tempel Travel tarafından yapılan çalışmalar ve zorlu bir süreç sonrasında 26 Mayıs'ta ülkemizde bir hafta boyunca incelemelerde bulunacak olan heyet, Türkiye'de uygulanan sosyal mesafe kuralları, güvenli turizm belgesi, HES kodu ve PCR uygulamaları, müze ören yerleri ve otel-restoran gibi tesislerin güvenilirliğini video ve fotoğraflarla kayıt altına alacak.

Heyet tarafından çekilecek olan video ve fotoğraflara İspanya'nın önde gelen TV kanalları ve gazetelerinde yer verilecek.


İspanya ve Türkiye arasında turizmin tekrar hareketlenmesinin sağlanarak insanların seyahat etmeye teşvik edilmesinin amaçlandığı etkinlikle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Türkiye'de uzun yıllardır üst düzey turizm çalışmalarıyla ilgilenen Tempel Travel yöneticisi Taner Aktaş şunları söyledi:


''Turizm sektöründe hizmet veren binlerce insan var. Bu tarz teşvik edici organizasyonlar ülkemizin imajı ve güvenilirliği açısından önem ifade ediyor. Bu organizasyonda gelecek olan misafirlerimizi ağırlayacak olan otellerimize teşekkür ediyoruz. Misafirlerimizin çekeceği görüntülerle birlikte İspanya'da turizm haber portallarında ve canlı TV programında tanıtımı sonrası güzel bir seyahat trafiğinin yaşanacağına inanmaktayız. Bu ve benzeri teşvik edici organizasyonları diğer ülkelerle de yapmaya devam edeceğiz. 2021 sonbaharı itibarıyla uluslararası seyahat trafiğinin daha serbest bırakılmasıyla bu sorunların biteceğine inanıyoruz.''


YORUMLAR

  • 0 Yorum