• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İstanbul'daki otel çalışanı ''Çok çalışıyorsun'' denilerek iş arkadaşları tarafından öldürüldü!

İstanbul Maltepe’de bir otelde çalışan Halil İbrahim Kiraz iş arkadaşları tarafından “Çok çalışıyorsun, bu yüzden biz de çok çalışmak zorunda kalıyoruz.” denilerek dövülerek öldürüldü

  • Reklam
İstanbul'daki otel çalışanı ''Çok çalışıyorsun'' denilerek iş arkadaşları tarafından öldürüldü!
14 Şubat 2020 - 13:21
Reklam
Reklam
Reklam
İstanbul Maltepe’de bir otelde çalışan Halil İbrahim Kiraz iş arkadaşları tarafından “Çok çalışıyorsun, bu yüzden biz de çok çalışmak zorunda kalıyoruz.” denilerek dövülerek öldürüldü.

Feci olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre, Maltepe Cevizli Mahallesi’ndeki bir otelin görevlileri, 15 Temmuz 2019 günü sabah saat 07.30 sıralarında, otel çalışanı Halil İbrahim Kiraz’ı (21) yerde bayılmış halde buldu. Kiraz, haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Büyükçekmece’de bir hastaneye götürüldü.


Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Kiraz, durumunda biraz düzelme olunca ailesi tarafından Şanlıurfa’da bir hastaneye sevk edildi. Bilinci kapalı olan Kiraz, 10 Kasım 2019 günü hastanede hayatını kaybetti. Yapılan otopside başına aldığı darp nedeniyle hayatını kaybettiği belirlendi. 


Başına aldığı darbe sebebiyle öldüğünün anlaşılması üzerine çalışma başlatan İstanbul Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları araştırmada, Kiraz’ın otel çalışma arkadaşları tarafından darp edildiği belirlendi. Bunun üzerine başlatılan operasyon kapsamında otel çalışanlarından Batuhan A., Kerem N., İslam K., Erkal Ç., Ufuk K. ekipler tarafından gözaltına alındı. Olaya karışan Demir Ç.K’nın da farklı bir suçtan cezaevinde olduğu belirlendi. 

Yapılan sorgu ve araştırmada, Kiraz’ın, “Çok çalışıyorsun, bu yüzden biz de çok çalışmak zorunda kalıyoruz.” diyen şüpheliler tarafından öldürüldüğü iddia edildi. Emniyette sorgulanan 5 kişi adliyeye sevk edildi.
 

[ilgili-haber=18125


YORUMLAR

  • 0 Yorum