Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İstanbul Havalimanı'nda mahsur kalan turistler isyan çıkardı! Polis ablukaya aldı

Yoğun kar yağışı ve fırtınadan İstanbul Havalimanı'nın olumsuz etkilenen yerlerin başında gelmesi, yolcuların ve personelin kabus dolu anlar yaşamasına neden oldu.

  • Reklam
İstanbul Havalimanı'nda mahsur kalan turistler isyan çıkardı! Polis ablukaya aldı
25 Ocak 2022 - 13:35
Reklam
Dün akşam saatlerinde etkisini arttıran yoğun kar yağışı mega kent İstanbul’u esir alırken saatlerdir havalimanında mahsur kalan turistler ve yolcular, we need hotel (otele ihtiyacımız var) sloganları atarak isyan etti.

Çok sayıda aracın yolda kaldığı uçuşların iptal edildiği araç giriş ve çıkışlarına kapatılan İstanbul'da Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı kısmi bir iki sorun dışında ulaşıma açık kalırken, İstanbul Havalimanı yoğun kar yağışından en çok etkilenen yerlerin başında yer aldı. Saatlerce uçakta mahsur kaldıktan sonra güçlükle havalimanına getirilen, terminalde bekleyen turist ve yolculara uyumaları için karton dağıtıldı.


Geceyi bu şekilde geçiren ve havaalanının avlusunda toplanan yolcular ve turistler İngilizce we need hotel yani otele ihtiyacımız var sloganı atarak duruma isyan etti. O anları cep telefonuyla görüntüleyerek sosyal medyadan paylaşan kimi yolcuların ve turistlerin paylaşımlarında BBC gibi uluslararası basın kuruluşları ile İngiltere Başbakanı Boris Johnson’u etiketlemeleri ise dikkat çekti.


Polisin havalimanı içine girerek yolcuları ve turistleri ablukaya aldığı bildirildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum