Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İzmir'de otel otoparkında kanlı gece!

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan bir otelde oğlu ile birlikte kalan şahıs dehşet saçtı.

Reklam
İzmir'de otel otoparkında kanlı gece!
13 Kasım 2020 - 03:36
İzmir'in Gaziemir ilçesi Fatih Mahallesi Ege Caddesi üzerinde bulunan bir otelin otopark kısmında meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre, 9 Kasım'da oğlu ile birlikte otele yerleşen 46 yaşındaki Fatih Narin'i 2017 yılında boşandığı 38 yaşındaki eski eşi Olena N ve yanında bulunan 51 yaşındaki arkadaşı Hasan Yavuz ziyarete geldi. Bir süre otelin lobisinde oturan şahıslar, daha sonra konuşmak için otelin otopark kısmına geçti.

Otelin otopark kısmında Fatih Narin ile Hasan Yavuz arasında çıkan tartışma sonucunda Narin, yanında bulunan tabanca ile önce Yavuz'a ateş etti, ardından da tabanca ile kendisine ateş ederek intihar etti.


Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar tarafından polis ve 112 Acil Servis ekiplerine ihbarda bulunulması üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde Narin ve Yavuz'un yaşamını yitirdiği tespit edildi.Olay Yeri İnceleme ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunurken, Olena N. ise oğlu ile birlikte polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum