Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Jet2'den kötü haber! Tüm uçuşlarını o tarihe kadar iptal etti

Jet2, İngiliz hükümeti tarafından yeni seyahat kısıtlamalarının duyurulmasının ardından iptal kararını duyurdu.

  • Reklam
Jet2'den kötü haber! Tüm uçuşlarını o tarihe kadar iptal etti
09 Şubat 2021 - 21:55
Reklam
14 Nisan'dan önce şirketle seyahat etmesi gereken herkesin rezervasyonlarının otomatik olarak iptal edileceğini duyuran Jet2, tam geri ödeme yapılacağını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Jet2 tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


''COVID-19 salgını ve hükümetin seyahat kısıtlamalarının neden olduğu süregelen belirsizlik nedeniyle, tüm uçuşların askıya alınmasını 14 Nisan 2021'e kadar uzatmaya karar verdik. İzlanda'ya uçuşlarımızın 26 Nisan 2021'e kadar askıya alındığını lütfen unutmayın. Bu program değişikliklerinden etkilendiyseniz, rezervasyonunuzu otomatik olarak tam bir geri ödeme ile iptal edeceğiz. 15 Nisan 2021'den itibaren seyahat edecekseniz, yakın bir zamanda güncelleme sağlayacağız. Hiç kimse müşterilerin tatilde bizden daha çok keyif almasını istemiyor ve ödüllü uçuşlarımıza devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.''

İngiliz hükümeti kırmızı listede bulunan 33 ülkeden İngiltere'ye dönenlerin bir otelde bin 750 sterlinlik bir maliyetle karantinada kalmak zorunda olduklarını duyurdu. Ülkede karantinaya girmeyen ya da kuralları ihlal edenlere 10 bin sterline kadar para cezasının yanında 10 yıla kadar da hapis cezası verilecek.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum