Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Jet2 uçuş ve tur programı başlama tarihini erteledi!

Jet2 ve Jet2holidays İngiliz hükümeti tarafından yeni seyahat kısıtlamalarının duyurulmasının ardından uçuş ve tur programlarının başlama tarihini uzattı.

  • Reklam
Jet2 uçuş ve tur programı başlama tarihini erteledi!
20 Şubat 2021 - 21:13
Reklam
Jet2 geçtiğimiz Kasım ayında Bristol Havalimanı'ndan 33 noktaya uçuş içeren programı açıklamıştı.

Uçuşlar 1 Nisan'da Lanzarote'ye yapılacak bir uçuşla başlayacaktı ancak Bristol'dan uçuşların başlama tarihi 1 Temmuz'a ertelendi.


Program değişikliğinden etkilenen müşterilerin rezervasyonlarının otomatik olarak iptal edilerek para iadesi yapılacağını belirten Jet2 sözcüsü, Bristol'den uçuşlar ve tatiller için büyük bir talep olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

''Değerli müşterilerimize ve bağımsız seyahat acentası ortaklarımıza sabırları ve anlayışları için teşekkür ederiz. Hiç kimse müşterilerin tatilde bizden daha çok keyif almasını istemiyor ve ödüllü uçuşlarımıza devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz''

İngiltere'nin Bristol Havalimanı'ndan Türkiye'de Antalya, İzmir, Dalaman ve Bodrum'a uçuş başlatmayı planyalan Jet2 Bristol Havalimanı'ndan Dalaman uçuşlarını 2 Nisan'da haftada bir uçuşla başlatmayı planlamıştı.

Mayıs ve Haziran aylarında uçuş sayısını haftada ikiye çıkarmayı planlayan Jet2 Temmuz'da haftada 3, Ağustos'ta ise haftada 4 uçuş planlamış, Eylül ve Ekim aylarında da uçuş sayısını yeniden haftada 2'ye düşürecekti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum