• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kapadokya'da balon turu yabancıya güzel! Vay garibim yerlilerim vay

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya’da balon turlarıyla ilgili sosyal medyada paylaşılan bir video gündem oldu.

  • Reklam
02 Ekim 2022 - 17:07
Reklam
Reklam
Yerli ve yabacı turistlerin uğrak noktalarından biri olan Kapadokya'nın vazgeçilmezlerinden olan balon turları son dönemde dudak uçuklatan fiyatlarıyla tartışılmaya devam ediyor.

Balon turlarının kişi başı fiyatı ortalama 190-220 Euro'dan başlarken yaklaşık 4 bin liraya kadar çıkan balon turlarıyla ilgili sosyal medyada paylaşılan video gündem oldu. Kapadokya'da balonları izleyen Türkleri cep telefonu ile videoya çeken bir vatandaşın ''Vay garibim yerlilerim vay. Bakıp hiç hayatı da sorgulamıyorlar dayı. Onlar uçuyor da biz niye uçamıyoruz demiyorlar. Şimdi varya balon biter ondan sonra giderler BİM’den güzelce tavuğu alırlar soslatırlar. Avanos’un orada yerler. Kapadokya’da taş kayaymış derler ağzını yediğimin yerlileri.'' ifadeleri sosyal medyada beğeni ve paylaşım rekoru kırdı.


Kapadokya'da balon turlarının fiyatı kişi başı 190-220 Euro arasında değişirken aynı bölgede Türk turistlerin daha çok rağbet ettiği sanal turlar ise 35 TL'den başlıyor.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum