• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kartepe Kayak Merkezi'ne giden pişman oluyor! Bankta oturmak yasak, tuvaletler ücretli

Kocaeli il sınırları içerisinde bulunan kış turizm merkezi Kartepe’de yüksek ücretler ve işletmelerin tutumları tepki çekmeye devam ediyor

  • Reklam
Kartepe Kayak Merkezi'ne giden pişman oluyor! Bankta oturmak yasak, tuvaletler ücretli
10 Şubat 2020 - 09:28
Reklam

Kocaeli il sınırları içerisinde bulunan kış turizm merkezi Kartepe’de yüksek ücretler ve işletmelerin tutumları tepki çekmeye devam ediyor.

 

Yarı yıl tatilinde İstanbul Beylikdüzü'nden Kartepe’ye ailesiyle birlikte tatile gelen M.C. isimli vatandaş yaşadığı hüsranı ve sıkıntıları Şikayet Var isimli siteye yazarak isyanını dile getirdi.

 

Kartepe’de otopark ücretinden tutun da kayak ücretinin pahalılığına, lavabo eksikliğinden mekanlardaki tavırların çirkinliğine kadar akla gelebilecek tüm olumsuzlukları ve yaşadıklarını dile getiren M.C., Kartepe’ye gelip de hüsrana uğramak bu olsa gerek diyerek sitem dolu bir şikayet yazısı yazdı.

 

M.C., Şikayet Var'a Kartepe Kayak Merkezi'nde yaşadıklarını şu ifadelerle yazdı:

''HÜSRANA UĞRADIK

Kartepe'ye gidilip hüsrana uğramak. Ben M.C. İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum. Malum 15 tatil diye çocuğumuzun 1 gün de olsa kartopu oynaması ve eğlenmesi için gittiğim Kartepe yolculuğumuz girişte otopark ücreti ile başladı. Daha sonra çocuğum kaymak istedi her çocuk gibi kaymak istediği aletin 1 saati 50 TL, biz dört kişilik bir aileyiz 2 tane kiraladık, kayma işlemi bitince biraz dinlenmek istedik kafelerin önüne konulan belediye bankalarında dinlenelim dedik oturmak yasak dendi bir şey yemeyecekseniz yiyeceğim varsa da yemek istemedim bu tavırlara.

Sonrasında çocuğumun lavabo ihtiyacı oldu, tirim tirim lavabo aradık ne hikmetse banklarda oturtulmayan biz garip vatandaşlar restoranların bile lavabosu yok, resmen aklımı kaçırdım bir ara zor bela lavaboya ulaştık lavabo ücreti.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum