Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kaya Demirer: ''Bakanla görüştüm, müzik kısıtlaması yakında kalkacak''

Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği Başkanı Kaya Demirer, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüştüğünü söyledi.

  • Reklam
Kaya Demirer: ''Bakanla görüştüm, müzik kısıtlaması yakında kalkacak''
23 Haziran 2021 - 12:55
Reklam
Antalya’da gerçekleştirilen Birinci Uluslararası Gastronomi Turizm, Ağırlama, Otel, Restoran ve Yatırım Zirvesi'nde konuşan Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD) Başkanı Kaya Demirer, mekanlardaki müzik kısıtlamasının kalkacağını söyledi.

Antalya’ya gelmeden önce Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüştüğünü söyleyen Demirer şunları söyledi:


''Kendisinin de izniyle buradan duyurmak isterim ki, müziğin 24.00 ile sınırlandırılması kademeli normalleşmenin bir parçası. Sayın Bakan bunu başka hiçbir yere çekmeye gerek olmadığını, kısıtlamanın yakın bir zamanda kademeli bir şekilde kalkacağını söyledi.''


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrasında normalleşme kararlarını duyururken ''Kusura bakmasınlar gece kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur'' ifadelerini kullanmış, 24:00’ten sonra müzik yasağı başta müzisyenler olmak üzere toplum tarafından tepkiyle karşılanmış, yaşam tarzına müdahale olarak yorumlanmıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum