• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kaymakamlığın korumaya aldığı otelde ikinci vaka!

Gaziantep’te 27 Milyon Euro yatırımla açılan ancak uzun süredir atıl durumda olan otel binasında yaklaşık 10 gün içerisinde düşen ikinci kişi ağır yaralandı.

  • Reklam
Kaymakamlığın korumaya aldığı otelde ikinci vaka!
02 Mayıs 2021 - 12:32
Reklam
Reklam
27 Milyon Euro yatırımla 2008 yılında açılan, Gaziantep’in 5 yıldızlı otelleri arasında bulunan ancak son 5 yıldan buyana ekonomik nedenlerden dolayı faaliyette bulunmayan şehrin göbeğindeki hurdacılar ve hırsızlar tarafından yağmalanan ve başvuru üzerine Kaymakamlık tarafından korumaya alınan The Anatolian Hotel'de 10 gün içinde ikinci olay yaşandı.

Edinilen bilgiye göre, Şehitkamil ilçesine bağlı Mücahitler Mahallesi’nde bulunan ve uzun süredir atıl vaziyette olan 11 katlı The Anatolian Hotel içinde hurda toplayan 37 yaşındaki Ziya Özçelik dengesini kaybederek birinci kattan zemin kata düştü.


Özçelik’in sesini duyanların durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirmesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri Özçelik’in düştüğü alanın karanlık olmasından dolayı itfaiyeden yardım istedi.


İtfaiye ekipleri ile otelin zemin katına inen ekipler çevredekilerin de yardımıyla Özçelik’i sedye yardımıyla düştüğü yerden çıkarırken vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar oluşan Özçelik ambulans ile hastaneye kaldırıldı.


Geçtiğimiz hafta aynı otelde hurda toplayan bir kişi düşerek hayatını kaybetmişti.

Gaziantep'in 5 yıldızlı otelleri arasında yer alan The Anatolian Hotel'in sahipleri, Gaziantep Şehitkamil Kaymakamlığı’na başvurarak otelin yağmalandığını ve bununla ilgili yasal işlemlerin yapılmasını istemiş, The Anatolian Hotel sahipleri tarafından yapılan başvuru üzerine Gaziantep Şehitkamil Kaymakamlığı otelin etrafına yağmalamaya karşı korumak için duvar örerek yağmalamayı engellemeye çalışmıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum