Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kırıkkale Carmine Hotel'de yaşanan skandal olayda yeni gelişme!

Geçtiğimiz Eylül ayında iş seyahati için gittiği Kırıkkale Carmine Hotel'e yerleşen Kardelen Kamişli isimli bir kadın, gece yarısı uyandığında odasında birinin olduğunu gördüğünü ileri sürdü.

  • Reklam
Kırıkkale Carmine Hotel'de yaşanan skandal olayda yeni gelişme!
29 Ekim 2020 - 15:39
Reklam

Elektrik–elektronik mühendisi Kardelen Kamişli, 8 Eylül’de iş nedeniyle gittiği Kırıkkale’de faaliyette olan 4 yıldızlı Carmine Hotel'in 201 numaralı odasında kaldı. Dava dosyasına göre, saat 02.40 sıralarında uyandığında odasında, kendisini izleyen ve daha önce hiç görmediği bir kişiyi gördü.

Genç kadının korkuyla resepsiyonu araması sonrasında şüpheli, çıkartmış olduğu ceketini ve ayakkabısını alarak odadan çıktı. Şikayet çi olunması sonrasında Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsmında yapılan incelemede odaya giren kişinin Muhammed Seyit S. isimli kişi olduğu belirlenirken iddianamede, yer verilen teknik inceleme tutanağında, Kamişli’nin kaldığı 201 numaralı odanın sürekli geçiş moduna tanımlandığı, bu sebeple odanın dışarıdan kapı koluna basmak suretiyle açılabileceğinin tespit edildiği belirtildi.


 


Şüphelinin yaşanan olaylarda kasıtlı davrandığı kanaatine varıldığının altının çizildiği iddianameye göre, kişinin rızası olmadan otel odasına girmenin konut dokunulmazlığını ihlal suçunu oluşturduğu, şüphelinin gece vakti müştekinin odasına girip onu seyretmesi sonrasında ayakkabılarını ve ceketini çıkartması eylemleri ve odadan çıkmamak için ısrarcı olması eylemleri birlikte düşünüldüğünde, şüphelinin cinsel saikle hareket ettiği kanaatine varıldığı, bu haliyle şüphelinin üzerine atılı gece vakti konut dokunulmazlığını ihlal suçunu ve cinsel taciz suçunu işlediği anlaşıldığı kaydedildi.Kırıkkale’de gece yarısı mühendis Kardelen Kamişli’nin kaldığı 4 yıldızlı Carmine Hotel'deki odasına girerek onu izleyen Muhammed Seyit S. hakkında konut dokunulmazlığını ihlal etme, cinsel taciz suçlarından 6 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı.


Şüpheli Muhammed Seyit S. ise ifadesinde, alkollü olduğu için hiç bir şey hatırlamadığını iddia ederken, savcılık, Carmine Hotel'de görevli olan resepsiyonist Onur K. hakkında kamu görevlisi olmadığı için takipsizlik kararı verdi. 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum