• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kızılcahamam'daki Kızılca Vadi Termal Otel'de şüpheli ölüm!

Gamze Açar isimli genç kız, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde bulunan Kızılcavadi Termal Otelin 5’inci katından düşerek hayatını kaybetti.

  • Reklam
Kızılcahamam'daki Kızılca Vadi Termal Otel'de şüpheli ölüm!
03 Kasım 2020 - 03:38
Reklam
Reklam
Reklam

Sözde devre mülk satıcılığı adı altında kurulan sahte bir şirketin satış danışmanı ilanındaki numarayla iletişime geçtiği belirtilen Açar’ın sahte şirketin 3 elemanı tarafından Kızılay’dan alınarak söz konusu otele götürüldüğü ileri sürüldü.

Gamze Açar'ın sabah saat 08.00’da Kızılca Vadi Termal Otel'in 5’inci katında bulunan odanın balkonundan düştüğü ve önce Kızılcahamam Devlet Hastanesi’ne ardından da Ankara Şehir Hastanesi’ne kaldırıldığı kaydedildi.


 


Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Gamze Açar’ın cenazesi otopsi için Keçiören Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken otelde inceleme yapan polis ekipleri, odada alkol alındığını, ayrıca odanın dağınık olduğunu ve bardak kırıklarının olduğunu belirledi. Yapılan çalışma sonucu olayla ilgili 5 şüpheli gözaltına alındı.


Gamze Açar’ın babası, aile olarak olayın takipçisi olacaklarını söyledi. Olayın yaşandığı otelden ve zanlılardan şikayetçi olduklarını belirten acılı baba, gerçeğin ortaya çıkarılması için uğraşacaklarını ifade etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum