Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda yeni görevden alma ve atamalar!

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde yeni atama kararları 11 Kasım 2020 tarihli resmi Gazete'de yayımlandı.

Reklam
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda yeni görevden alma ve atamalar!
11 Kasım 2020 - 05:10
Reklam
11 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Atama Kararları kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda beş yeni atama bir de görevden alma gerçekleşirken bakanlık bünyesinde;

Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine Serkan Bircan, Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine Murat Yılmaz, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine Murat Karaçanta, Kırıkkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine Bitlis İl Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan Gencan, Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine Alper Lütfi Göncü atandı.


Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarının yanında Adana İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari ise görevden alındı.


11 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazete’de yer alan Atama ve Görevden Alma kararları şu şekilde:


Karar: 2020/513


Kültür ve Turizm Bakanlığı Adana İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri TARİ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2’inci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Karar: 2020/514

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2’inci ve 3’üncü maddeleri gereğince Serkan BİRCAN atanmıştır.

Karar: 2020/515

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2’inci ve 3’üncü maddeleri gereğince Murat YILMAZ atanmıştır.

Karar: 2020/516

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan;

İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Murat KARAÇANTA, Kırıkkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, Bitlis İl Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan GENCAN, Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, Alper Lütfi GÖNCÜ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum