• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kuşadası'ndaki 5 yıldızlı otelde yasakları hiçe sayan partili toplantı!

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde Bayraklıdede, Camlimani mevkiinde faaliyette olan 5 yıldızlı otelde, sağlık ürünü satan bir firma tarafından bayi toplantısı düzenlendi.

  • Reklam
Kuşadası'ndaki 5 yıldızlı otelde yasakları hiçe sayan partili toplantı!
11 Nisan 2021 - 18:50
Reklam
Çok yüksek risk ile kırmızı kategorideki Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, sağlık ve zayıflama ürünleri satan bir firma, 5 yıldızlı otelde bayi toplantısı düzenlendi.

Eğitim ve eğlence günleri adı altında yapılan toplantıdan sonra koronavirüs tedbirleri hiçe sayılarak yasak olmasına rağmen otelin bahçesinde verilen parti cep telefonu kameralarıyla görüntülendi.


Kuşadası Pine Bay Holiday Resort Otel'de gerçekleştirildiği ileri sürülen, doğal sağlık ürünleri satışı yapan bir firma tarafından düzenlenen bayi toplantısına yaklaşık 400 kişi katıldı.


Bölgede bulunan ve pandemi kurallarının hiçe sayılmasından rahatsızlık duyan bir şahıs yaşananları cep telefonu ile kaydederek İHA whatsapp ihbar hattına göndererek duruma müdahale edilmesini istedi.


Toplantının ardından otelin bahçesinde yasak olmasına rağmen verilen ve cep telefonu kameralarına yansıyan parti görüntülerinde sahneye yabancı dansçıların çıktığı ve sosyal mesafe kuralına uyulmadığı görüldü.

Geçtiğimiz hafta da Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir otelin lobisinde yasak olmasına rağmen loş ışık ve müzik eşliğinde alkol tüketildiğini, içeridekilerin sosyal mesafe kurallarına uymadan oturdukları ihbarını almış, otele düzenlenen baskında 60 müşteriye ise 54 bin lira olmak üzere toplamda 74 bin 814 TL ceza kesilmişti.

Maske takanların neredeyse yok denecek kadar az olduğu partinin gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ettiği bildirildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum