Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Lüks otelde bikini ve ırkçılık kavgası!

Bikinili kadının otel çalışanına vurmak istemesiyle başlayan inanılmaz olaylar silsilesi, görgü tanıklarının kaydettiği videolar sayesinde dünyaya yayıldı.

  • Reklam
Lüks otelde bikini ve ırkçılık kavgası!
09 Ocak 2022 - 14:03
Reklam
Lüks bir otelin lobisinde yaşananların görüntüsü sosyal medyada paylaşılınca birkaç gün süren sessizliğin ardından olay dünya çapında yankı buldu.

Yılbaşından bir gün önce kaydedilen videoda, Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki lüks otelin lobisinde bikinili ve şortlu misafirlerin otel görevlileriyle tartıştığı görülürken ardından bikinili kadının otel görevlisine yaklaşıp saçlarından tuttuğu ve tokat atmaya çalıştığı kayda geçiyor. Kadının ellerinden kurtulan otel çalışanının hedefi, doğrudan kocası oluyor.


Şortlu adam otel çalışanının attığı tek yumrukla yere devirdiğinin görüldüğü videoda kadını sakinleştirmenin de mümkün olmadığı kayda geçerken lüks otelde konaklayanların gözü önünde gerçekleşen olayların nedeni ise kadının giydiği biki ve ırkçılık.


Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki yerel medya, lüks otelde konaklayan çiftin kendilerine siyah bir garsonun hizmet etmesine sinirlendiğini, garsonun bikinili kadına dikkatlice baktığını ve tesisi birbirine katan olayların başladığını yazarken video kaydının başında da, siyah bir erkek resepsiyondaki görevliye gayet ölçülü bir şekilde kendisine yönelik ırkçı ifadeler kullanıldığını belirtiyor. Bikinili kadının yerde yatan kocasının başına gittikten sonra çantasını bırakıp yeniden siyah otel çalışanına saldırmaya çalıştığı anlar ise videoda kayıt altına alınıyor.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum