Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ünlü oyuncu otelde kavga çıkardı! 5 otel çalışanı bıçaklandı

Ünlü oyuncu ile eski sevgilisi arasında Beyoğlu’nda bir otelin restoranında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle 7'si polis toplam 12 kişi bıçakla yaralandı.

  • Reklam
Ünlü oyuncu otelde kavga çıkardı! 5 otel çalışanı bıçaklandı
30 Haziran 2021 - 09:47
Reklam
Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ile eski sevgilisi Beyoğlu’nda bulunan bir otelin restoranında kavga etti.

Edinilen bilgiye göre olay Beyoğlu Karaköy’de bulunan bir otelin restoranında gece saat 00.30 sıralarında yaşandı. Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ile eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu arasında çıkan sözlü tartışma kısa sürede büyüyüp kavgaya dönüşünce restoran çalışanları müdahale etti.


Ancak Furkan Çalıkoğlu, kavgaya müdahale etmeye çalışan 5 otel çalışanını bıçakla yaraladı. İhbar edilmesi üzerine otele gelen polisler de kavgayı ayırmaya çalışırken saldırgan Çalıkoğlu direnerek elindeki bıçakla bu kez de polislere saldırdı. Yaşanan arbedede 7 polis yaralandı.


Restoranda çıkan kavgaya polislerin müdahalesinin ardından olay yerine özel harekat polisleri sevk edilirken bıçaklı saldırgan Furkan Çalıkoğlu’nu özel harekat etkisiz hale getirdi. Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi ifade vermek için Karaköy Polis Merkezi’ne götürüldü. 3 ay önce de uyuşturucu bulundurmaktan gözaltına alınan ünlü oyuncu otomobilinde bulunan uyuşturucunun ise sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nu tarafından aracına koyulduğunu iddia etmişti.


Kavgada yaralanan 7 polis ve 5 otel çalışanının hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum